„Žinios + patirtis + inovatyvumas - visa tai kiekvienam mūsų klientui už prieinamą kainą!“

Prekyba nekilnojamuoju turtu

UAB „Agmindis“ – privataus kapitalo įmonė,  kuri savo veiklą pradėjo 2001 metais kaip nekilnojamojo turto bendrovė. Per ilgus veiklos metus įmonė rinkoje užsirekomendavo, kaip veržli, ambicinga ir patyrusi nekilnojamojo turto bendrovė, kuri verčiasi nekilnojamojo turto pirkimu – pardavimu, nuoma bei investiciniais projektais nekilnojamojo turto rinkoje.

Per savo veiklos laikotarpį UAB „Agmindis“ yra sukaupusi didelę duomenų bazę, kuri leidžia analizuoti padėtį nekilnojamojo turto rinkoje, stebėti rinkos svyravimo tendencijas, išskirti prioritetus keičiantis nekilnojamojo turto aplinkai. Didžiulės patirties dėka galime kvalifikuotai teikti nekilnojamojo turto paslaugas ir dirbti su investicijomis į nekilnojamąjį turtą.

Uždarosios akcinės bendrovės „Agmindis“ kolektyvą sudaro didelę patirtį turintys ir profesionalūs savo sričių specialistai, todėl jei norite pirkti, parduoti, nuomoti, nuomotis, ar tiesiog investuoti į nekilnojamąjį turtą – drąsiai kreipkitės į UAB „Agmindis“ darbuotojus ir drauge rasime Jus tenkinantį sprendimo variantą.

Visą išsamesnę Jums reikalingą informaciją apie UAB „Agmindis“ teikiamas paslaugas nekilnojamojo turto srityje galite rasti įmonės internetinėje svetainėje: WWW.AGMINDIS.LT.

Klauskite mūsų

Kuo labiau išvystytas protas, tuo aiškiau jis suvokia, kad teisingumas - vienintelis kelias į laimę. Stendalis

Stipriausi Lietuvoje 2023 Stipriausi Lietuvoje 2019 Stipriausi Lietuvoje 2018 Stipriausi Lietuvoje 2016 Stipriausi Lietuvoje 2015