„Žinios + patirtis + inovatyvumas - visa tai kiekvienam mūsų klientui už prieinamą kainą!“

Paskolos / kreditai

UAB „Agmindis“ – privataus kapitalo įmonė,  kuri savo veiklą pradėjo 2001 metais kaip kreditavimo paslaugas teikianti bendrovė. Per ilgus veiklos metus įmonė rinkoje užsirekomendavo, kaip veržli, ambicinga ir patyrusi kreditavimo bendrovė, kuri savo klientams padeda efektyviai išspręsti visas kyliančias finansines ir skolines problemas.

Per savo veiklos laikotarpį UAB „Agmindis“ yra sukaupusi didelę duomenų bazę, kuri leidžia analizuoti padėtį kreditų rinkose, stebėti rinkų svyravimo tendencijas, išskirti prioritetus keičiantis mikroekonominiai ir makroekonominiai aplinkoms. Didžiulės patirties dėka įmonė sugeba kvalifikuotai, greitai ir nedidelėmis sąnaudomis teikti kreditavimo, refinansavimo bei antstolių problemų išsprendimo paslaugas.

Uždarosios akcinės bendrovės „Agmindis“ kolektyvą sudaro didelę patirtį turintys ir profesionalūs savo sričių specialistai, todėl jei norite išsamios konsultacijos, tinkamai bei tvarkingai sutvarkytų paskolos dokumentų, lanksčių finansavimo sąlygų – drąsiai kreipkitės į UAB „Agmindis“ darbuotojus ir drauge mėginsime surasti Jus tenkinantį sprendimo variantą.

Visą išsamesnę Jums reikalingą informaciją apie UAB „Agmindis“ teikiamas paslaugas paskolų teikimo srityje galite rasti įmonės internetinėje svetainėje: WWW.AGMINDIS.LT skiltyje „PASKOLOS“.

Klauskite mūsų


Stipriausi Lietuvoje 2015
Stipriausi Lietuvoje 2016
Stipriausi Lietuvoje 2018
Stipriausi Lietuvoje 2019

Kuo labiau išvystytas protas, tuo aiškiau jis suvokia, kad teisingumas - vienintelis kelias į laimę. Stendalis